רפואה תעסוקתית

בדיקות רפואיות על פי חוק בתחום רפואה תעסוקתית בפריסה ארצית בסניפי מדיטון או במקומות העבודה.

מדיטון רשת מרכזים רפואיים מאושרת על ידי משרד העבודה והרווחה לביצוע בדיקות בתחום רפואה תעסוקתית. הבדיקות הרפואיות מבוצעות על ידי רופאים מקצועיים המתייחסים לסביבת העבודה של הנבדקים ולחשיפה לחומרים מסוכנים באם קיימת.

האישורים נחתמים רק על-ידי רופאים תעסוקתיים מומחים. מדיטון מבצעת את בדיקות המעבדה במעבדות מורשות, העוסקות בניטור בדיקות תעסוקתיות ובגילוי רמות חשיפה בדם לחומרים.

באמצעות בדיקת מצבו הבריאותי של העובד – הבדיקות לקבלה לעבודה ולצורכי קביעות בעבודה, מאפשרות למעביד ביטחון רב יותר ביחס להתאמתו של העובד לסביבת עבודתו. על ידי כך ניתן למנוע היעדרויות עתידיות מהעבודה או תביעות נכות ואובדן כושר עבודה – הנוגעות למחלות שהיו קיימות טרם כניסתו של העובד למקום העבודה.

מגוון בדיקות בתחום הרפואה התעסוקתית

  • בדיקות קבלה לעבודה
  • בדיקות חשיפה לחומרים מסוכנים
  • בדיקות פיקוח עובדים
  • מעבר על אישורי מחלה
  • ועדות למתן אובדן כושר עבודה
  • ליווי וייעוץ לגופים וארגונים בתחום.
  • ניידת שמיעה

חסכון בזמן – בדיקה במקום העבודה

מדיטון מגיעה אל תוך הארגון

למדיטון מחלקה העוסקת בניהול ובביצוע בדיקות תעסוקתיות בארגונים. למחלקה ניסיון רב בחסכון ובייעול זמני הבדיקות תוך הסתייעות בצוות המקצועי היושב במוקד הרפואי של החברה, במגוון רופאים תעסוקתיים ובצוות פארא-רפואי מורשה בפריסה ארצית.

הבדיקות מבוצעות באמצעות שימוש בציוד רפואי נייד העובר ביקורת ומאושר על-ידי משרד הבריאות, תוך עמידה בדרישות התקנות בתחום הרפואה התעסוקתית.

ביצוע הבדיקות בארגון עצמו מביא לחסכון רב בזמן הבדיקות. זה מבוצע תוך שמירה על תהליכי הייצור וחסכון בעלויות. במידה והעובד אינו זמין בארגון ביום הבדיקה יוכל תמיד להשלים אותה מאוחר יותר באחד סניפי מדיטון הקרובים אליו.

מדיטון מייעצת ומלווה מפעלים וארגוניים בנושאי אובדן כושר עבודה, המלצות לשינוי סביבת העבודה בהתאם למגבלות הנבדקים, מעבר על ימי מחלה והמלצות ועוד .