השכרת קליניקות משמשת רופאים או מטפלים רפואיים עצמאים  אשר מעוניינים לשכור חדר או מתחם ומחפשים לעצמם מקום מרכזי לפעילות. במקביל לעבודתם בבתי החולים השונים או בקופות החולים, הרופאים או מטפלים מחפשים מרפאות בגדלים שונים ובמקומות שונים בארץ. 

 

קליניקות להשכרה של רשת מדיטון

הקליניקות של מדיטון, מרכזים רפואיים, ממוקמות ליד מרכזים רפואיים גדולים, כמו מרכז רפואי בתל אביב או מרכז רפואי בירושלים, נגישות לתחבורה ציבורית, ולמרכזי הערים, בין אם המטופלים מגיעים ברגל או ברכב, כאשר הקליניקות קרובות לחניה מסודרת. החללים מעוצבים להפליא ומאובזרים בשולחן ומדפסת, מיטת טיפולים, שולחנות וכסאות נוחים להתייעצות וכן בשירותים שונים כמו שירותי מזכירות גבייה, פרסום הרופא/ה באתר וקידומם בגוגל.

היתרון בהשכרת קליניקות רפואיות

פתיחת מקום בו ניתן יהיה לתת שירות רפואי הוא לא תמיד משימה קלה, כי מלבד הזמן והכסף שתשקיעו, עדיין צריך לבסס את המודל העסקי שיבוא בעקבותיו. לכן, כאשר ישנו מרכז רפואי גדול שהוא גם רשת מרכזים רפואיים הכוח שהרופא/ה או המטפל מקבלים הוא גדול, כגון: חשיפה יותר גדולה, יותר מתעניינים במרכזים הרפואיים, יותר כניסות לאתר החברה ובכך יחשפו לרופאים או למטפלים יותר.

היתרון העיקרי והמשמעותי לאותו איש מקצוע בתחום הבריאות שיוכל לשכור ססיה ולשלם בעדה תשלום קבוע, הוא שהוא לא יצטרך לדאוג לכל הפרטים מסביב, הרופא/ה או מטפלים מגיעים עם התיק שלהם ואנו דואגים לכל.

בית רופאים אשר מכיל בדרך כלל קליניקות רבות יכול לשמש כמקום מפגש לרופאים המגיעים מתחומים שונים ולספק עבורם מקום להתייעצות, השוואה וביקורת עמיתים זה על זה. 

הצטרפו להצלחה של מדיטון מרכזים רפואיים

תוכלו לפנות אלינו למידע נוסף על השכרת קליניקות ולהצלחה של רשת מדיטון-מרכזים רפואיים. רשת מדיטון קיימת כ- 30 שנים, מעניקה שירותי רפואה מתקדמים ומקצועיים ברמה הגבוהה ביותר, כולל שירותי מזכירות, שירותי פרסום לרופאים, מוקד זימון תורים, הסכמים עם חברות הביטוח ועוד. אנו נשמח לצרף לשורותינו אנשי מקצוע בכירים נוספים מכל התחומים השונים, שיוכלו לצעוד איתנו הלאה ולהציע ללקוחותינו הרבים שירותים מקצועיים ברמה הגבוהה ביותר. 

סניפי הרשת פרוסים בתל אביב, ירושלים, חיפה ובאר שבע, כאשר הם קרובים לבתי חולים ונגישים לקהל הרחב באמצעות תחבורה ציבורית. 

רשת מדיטון  מרכזים רפואיים קיימת כבר מעל 25 שנים ומעניקה שירותי רפואה מתקדמים עם רמת שירות גבוהה, שירותי מזכירות, מוקד זימון תורים, שירותי פרסום לרופאים, הסכמים עם חברות ביטוח ועוד.

סניפי הרשת  פרוסים בתל אביב, ירושלים, חיפה ובאר שבע  בקרבה לבתי החולים השונים ותחבורה ציבורית .

אנו מזמינים אתכם להצטרף להצלחה.

 לפרטים נוספים וקביעת סיור :  03-5207431

ניתן גם לשלוח מייל ל yonil@mediton.co.il